Generální partner
Světlý režim
11. leden 2013

Druhým soupeřem bude Sigma Olomouc

Zápasem proti prvoligové Sigmě Olomouc bude pro domácí tým pokračovat letošní Tipsport liga.Trenéři Karviné dají, také kvůli pár šrámům z úvodního zápasu, příležitost dalším hráčům.

Navázat na středeční vítězný zápas proti Baníku. To je přání fotbalistů Karviné před soubojem s dalším prvoligovým celkem. Sigma zažila výborný podzim a právem se nachází na špici Gambrinus ligy. „Olomouc bude určitě fotbalově silnější než Baník. Opět se však budeme snažit o náš styl, kterým jsme se prezentovali ve středu,“ prohlásil trenér Jan Pánik.

Realizační tým také musí řešit zdravotní problémy, které mají Tomáš Hrtánek, Josef Hoffmann nebo Tomáš Knötig. Ti s určitostí do zápasu nezasáhnou. „Příležitost tak dostanou třeba mladí Legierski s Fulnekem, kteří nehráli středeční zápas,“ řekl Pánik.

Zápas mezi Karvinou a Olomoucí začíná na umělce v areálu Kovona v sobotu 12. ledna v 11 hodin. Druhým utkáním sobotního programu je duel Baníku s Frýdkem Místkem, který bude mít výkop ve 13 hodin. Vstupné je 20 Kč.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo