Generální partner
Světlý režim
12. únor 2016

Duel s Hlučínem před odjezdem na soustředění

Už osmý přípravný zápas mají před sebou karvinští fotbalisté. V sobotu dopoledne změří síly v domácím prostředí proti Hlučínu.

Teprve podruhé během šesti týdnů přípravy Karvinští nehráli v týdnu dvě utkání. Věnovali se herním věcem a vrchol týdne přijde v zápase s Hlučínem. „V něm ještě naposled prostřídáme více hráčů,“ upozornil trenér Jozef Weber.

V neděli bude následovat zasloužené volno a v pondělí pak odjezd do Břeclavi. Proti třetiligovému soupeři by to chtělo před změnou prostředí se pozitivně naladit a vyhrát, jelikož na konci listopadu si Hlučín odvezl remízu 1:1. Nic na tom nemění ani skutečnost, že domácí trenéři v tomto zápase zkoušeli vytipované hráče doplněné o ty méně vytěžované.   

Hlučínu patří po podzimu pátá příčka v MSFL, což je velmi solidní umístění. Přesto v dosavadním průběhu přípravy na sebe upozornil, pro něj zrovna nepříliš pozitivně, když schytal neskutečný debakl 2:13 od Frýdku-Místku, který bude na jaře tvrdě bojovat o záchranu ve Fotbalové národní lize. Dle dostupných informací Valcíři rozebírali nebohého soupeře doslova jako lego.

Svěřenci trenéra Valachoviče v přípravě odehráli čtyři zápasy - s juniorkou Baníku (2:2), už zmíněným FM (2:13), se Senicí (0:4) a Wislou Pulawy (2:2). Utkání MFK OKD Karviná – FC Hlučín začíná na umělé trávě SC Kovona v sobotu 13. února v 10:30 hodin. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo