Generální partner
Světlý režim
21. leden 2013

Elvist Ciku střílí branky a bude se ženit

Nejlepším střelcem v právě probíhající zimní přípravě je záložník Elvist Ciku, který se do sítě soupeřů trefil už třikrát. Pěknou trefu zaznamenal rovněž mimo fotbal. Na jaře se bude ženit.

Elvist Ciku dostal míč za brankovou čáru v zápase proti Baníku a dvakrát také proti Frýdku Místku v sobotu. Šestadvacetiletého hráče střelecká potence těší. „Snažíme se vyhrávat, daří se nám střílet góly. Zatím nám to klape slušně. Potřebujeme však přidat ještě pár gólů k prvnímu místu ve skupině. Pokusíme se o to,“ je odhodlaný Ciku. Ve fotbale je sice možné všechno, ale Karvinští potřebují k postupu porazit ve středu Orlovou o devět branek, aby přeskočili prozatím vedoucí olomouckou Sigmu. A to bude hodně náročné.

Legionář v karvinských barvách chytil solidní střeleckou formu. Na konci podzimní části vstřelil branku Sokolovu i střížkovské Bohemce a nyní i v Tipsport lize Baníku a Frýdku. „Daří se mi, to je fakt. Doufám, že v tomto trendu budu pokračovat i nadále. Na druhou stranu jsou však důležitější výhry. To se zatím daří,“ pochvaluje si Elvist Ciku, který má na hřišti relativní volnost, což mu velmi vyhovuje.

Kromě fotbalových radostí se Cikuovi daří také v soukromí. Na jaře totiž vstoupí do manželského svazku. „Je to tak. Vezmu si přítelkyni Markétu. Svatba bude tady ve městě. Jsem v Karviné, potažmo v Česku, spokojený. Moc se na to všichni, včetně rodiny, těšíme,“ usmál se Elvist Ciku.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo