Generální partner
Světlý režim
18. leden 2013

V sobotu na Karvinou čeká Frýdek Místek

Předposlední zápas základní skupiny zimní Tipsport ligy čeká na fotbalisty Karviné. V sobotu dopoledne změří síly s Frýdkem Místkem.

Trenéři Jan Pánik s Petrem Mašlejem museli v posledních dnech řešit zdravotní stav několika hráčů. „Postupně se to lepší. Někteří už jsou v pořádku a měli by zasáhnout do sobotního utkání. Ale budeme to s nimi ještě konzultovat, zda se na zápasovou zátěž cítí,“ řekl Jan Pánik. Problémy měli Tomáš Hrtánek, Tomáš Knötig, Josef Hoffmann, Richard Vaněk, Václav Juřena nebo testovaný brankář Jaroslav Šteiniger.

Hostitel základní skupiny má velmi nadějnou pozici k tomu, aby skončil celkově na druhém místě za Sigmou Olomouc. Při předpokládané výhře Baníku nad Orlovou bude Karvinským stačit jedno vítězství v posledních dvou duelech proti třetiligovým soupeřům. „Momentálně se neohlížíme na tabulku, i když samozřejmě čím výše skončíme, tím lépe. Prioritou jsou ale výkony hráčů, potažmo celého týmu. Přeci jen jsme stále v přípravném období,“ uvedl Pánik.

Mezi testovanými hráči jsou rovněž dva brankáři - Jaroslav Šteiniger a Ladislav Čaba. V dosavadních dvou utkáních zasáhli do hry pouze Lukáš Paleček a Tomáš Hájek. Je pravděpodobné, že minimálně jeden z noviců do zápasu s Orlovou zasáhne. „Poradíme se s trenérem brankářů a dáme na jeho názor. Ale příležitost jeden z této dvojice zřejmě dostane,“ doplnil trenér Karviné Jan Pánik.

Utkání Karviná vs Frýdek Místek začíná v sobotu tradičně od 11 hodin na umělé trávě v areálu Kovona. Vstupné na zápas je 20 Kč.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo