Generální partner
Světlý režim
13. říjen 2012

Fischer: Po vyrovnání jsme to měli ubránit

Dal gól, přesto byl po zápase zklamaný a rozladěný. Roman Fischer osm minut před koncem zápasu v Ústí nad Labem vyrovnal na 2:2, ale domácí stihli v nastaveném čase strhnout vítězství na svou stranu.

Romane, skóroval jste poprvé od prvního kola, kdy jste se prosadil proti Pardubicím. Na hřišti Ústí nad Labem to však k bodovému zisku nestačilo, takže dojem to asi malinko kazí, nemýlím se?

Každý vstřelený gól mě samozřejmě těší, ale samozřejmě to kalí fakt, že jsme odjeli naprosto zbytečně s prázdnou. Místo abychom za stavu 2:2 v 82. minutě zalezli a ubránili to, tak se ženeme do útoku přidat ještě jednu branku a pak logicky vzadu zůstane méně hráčů a naopak domácí mají vepředu o jednoho až dva hráče více.

Čím to? Vždyť i bod z Ústí by byl výborný.

Nechali jsme strhnout ofenzivní hrou. Zápas byl hodně útočně laděný, tak nás to asi pohltilo. Naprosto zbytečně jsme domácím výhru darovali.

Jak byste popsal vaší trefu?

Už ani nevím od koho se míč dostal k Aleši Bestovi, ten ho ve vápně prodloužil ke mně a já se už snažil hlavně netrefit brankáře. Řekl bych, že to byl jednoduchý gól na nějaké tři doteky. Škoda, že nám nezajistil aspoň bod.

Příležitostí jste měli dost…

Ano, měli. Tolik příležitostí jsme si letos v žádném zápas snad ještě nevytvořili. O to víc to mrzí.

Po zápase ve Varnsdorfu jste vypadl ze základní sestavy. Myslíte si, že vám vstřelená branka pomůže zpátky do základní jedenáctky?

To nevím. To je spíše otázka na trenéry. Já jsem rád, že jsem se prosadil a pomohl mužstvu, i když v konečném měřítku můj gól nic neřešil.

Co se týče vás. Jste už po zdravotní stránce naprosto v pořádku a nic vás nelimituje, konkrétně tedy operovaný kotník?

Ano, už jsem naprosto v pořádku. Všechno je bez problémů.

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo