Generální partner
Světlý režim
13. červenec 2018

Generálka za zavřenými dveřmi

Už pouze jeden jediný zápas a je po všem. Karvinští zakončí letní přípravu sobotním zápasem proti polskému týmu Odra Opole. Po dohodě obou klubů se však bude hrát před prázdnými tribunami.
Oba kluby si uvědomují, jak důležitý je start do soutěže, proto se dohodly, že nebudou odkrývat karty ve závěrečné fázi přípravy. „Jsme přesvědčeni, že to naši fanoušci pochopí. Všechno směrujeme k utkání v Liberci,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Dále uvedl, že ve finální fázi je jednání o hostování Jana Suchana a jednoho ligového hráče do středu zálohy. „V pondělí, nejpozději v úterý, bude jasno,“ dodal.

Karvinští se vydají v sobotu z polské Ustroně zpět domů a zápasem s Opole zakončí soustředění a tím také celou letní přípravu. V neděli budou mít volno a od pondělí se začnou připravovat na zápas v Liberci. V týdnu navíc absolvují týmové focení a samozřejmostí bude předsezónní tisková konference.

Trenér Roman Nádvorník je s podmínkami i samotným soustředěním spokojený. „Všechno jde hladce podle plánu. V sobotu nastoupí hráči, kteří nehráli v úterý s Ružomberkem,“ potvrdil Nádvorník.

Tým Odra Opole skončil v uplynulé sezóně I. polské ligy na 11. místě s pětačtyřiceti body. Druhá nejvyšší polská soutěž startuje rovněž za týden. V dosavadních zápasech Opole jedno vyhrálo, jednou remizovalo a dvakrát prohrálo. Naposledy ve středu s Ruchem Chorzów 1:2.
Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo