Generální partner
Světlý režim
30. září 2019

Hanousek: Zřejmě jsem urazil fotbalového boha

Opět se nedobrovolně pasoval do role nešťastníka, který měl na noze rozhodnutí. Defenzivní záložník Marek Hanousek si po slezském derby drbal hlavu a nechápal, že z další jasné pozice nedal gól, který by znamenal důležitý tříbodový zisk.
Marku, ve druhém domácím utkání po sobě jste v nastaveném čase odmítl stát se hrdinou. Jak to mrzí?
Co vám mám k tomu říct? Měl to být samozřejmě gól, měl jsem to na noze. S Bohemkou jsem přestřelil, teď to skončilo na břevně.

Z logického hlediska by míč měl příště skončit v bráně.
Kéž by. Budu to zkoušet dál. Tohle je pozice, z které to prostě musí být gól. Bylo to o milimetrech, míč se od břevna odrazil před čáru. Zřejmě jsem urazil fotbalového boha nebo nevím.První poločas byl povedený, šli jste rychle do vedení. Mrzí další domácí ztráta i z tohoto pohledu?
Začátek utkání byl výborný, jen to chtělo přidat druhý gól. Soupeř ve druhé půli asi zaslouženě srovnal stav. Jenže potom jsme zase tlačili, měli pár závarů a velké šance. Zápas jsme mohli a měli urvat. Měl jsem to na noze…

Pět domácích utkání, z toho jen tři remízy. Je aspoň pozitivní, že se vám daří venku?
To ano, ale my už potřebujeme vyhrávat doma před našimi fanoušky. Po remízách z domácích utkání body v tabulce moc nenaskakují a je to velká škoda.
Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii