Generální partner
Světlý režim
30. září 2019

Hanousek: Zřejmě jsem urazil fotbalového boha

Opět se nedobrovolně pasoval do role nešťastníka, který měl na noze rozhodnutí. Defenzivní záložník Marek Hanousek si po slezském derby drbal hlavu a nechápal, že z další jasné pozice nedal gól, který by znamenal důležitý tříbodový zisk.
Marku, ve druhém domácím utkání po sobě jste v nastaveném čase odmítl stát se hrdinou. Jak to mrzí?
Co vám mám k tomu říct? Měl to být samozřejmě gól, měl jsem to na noze. S Bohemkou jsem přestřelil, teď to skončilo na břevně.

Z logického hlediska by míč měl příště skončit v bráně.
Kéž by. Budu to zkoušet dál. Tohle je pozice, z které to prostě musí být gól. Bylo to o milimetrech, míč se od břevna odrazil před čáru. Zřejmě jsem urazil fotbalového boha nebo nevím.První poločas byl povedený, šli jste rychle do vedení. Mrzí další domácí ztráta i z tohoto pohledu?
Začátek utkání byl výborný, jen to chtělo přidat druhý gól. Soupeř ve druhé půli asi zaslouženě srovnal stav. Jenže potom jsme zase tlačili, měli pár závarů a velké šance. Zápas jsme mohli a měli urvat. Měl jsem to na noze…

Pět domácích utkání, z toho jen tři remízy. Je aspoň pozitivní, že se vám daří venku?
To ano, ale my už potřebujeme vyhrávat doma před našimi fanoušky. Po remízách z domácích utkání body v tabulce moc nenaskakují a je to velká škoda.
Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo