Generální partner
Světlý režim
21. duben 2022

Jako na horské dráze, usmíval se po vítězství kapitán Papadopulos

Šestým gólem v sezóně otevřel skóre nakonec bláznivého duelu se šťastným koncem. Michal Papadopulos byl po první domácí výhře v sezóně pochopitelně spokojený a stejně jako ostatní jeho spoluhráči nic nevzdává.

Běžela třetí minuta, když si po autovém vhazování vyměnil Eldar Šehić míč s Lukášem Bartošákem, který poslal přesný a nadýchaný centr do vápna. V prostoru, kam míč letěl, byl Michal Papadopulos dříve než gólman Jakub Markovič a byl z toho první gól. Následně však soupeř skóre otočil a hráči v bílých dresech rozhodli až v závěrečné dvacetiminutovce. „Toto utkání mohly vyhrát oba týmy. Bylo to jako na horské dráze, takový zápas už jsem dlouho nehrál,“ usmíval se Papadopulos.

Ze slov kapitána bylo jasně patrné, jak moc je rád, že po tolika zklamáních, které celý tým během sezóny prožil, dokázali Karvinští otočit z 1:2 na 3:2 v samotném závěru. „Jsme opravdu moc rádi, že se nám podařilo doma ty tři body urvat a ještě nějakým způsobem žijeme. Chtěli jsme vyhrát kvůli lidem i z důvodu, aby těch pět následujících zápasů v nadstavbě nebylo zbytečných. O to šlo. Pokusíme se o nemožné,“ prohodil po utkání kapitán MFK Karviná.

Karvinští před začátkem nadstavby ztrácejí na barážovou pozici sedm bodů. „Chceme vytvořit na soupeře tlak. Bude to těžké, ale dokud bude existovat šance, tak se porveme. Myslím, že hned sobotní zápas se Zlínem rozhodne o tom, zda-li budeme ostatní týmy ještě trápit nebo už ne,“ podotkl správně čerstvě sedmatřicetiletý útočník s tím, že všechny týmy se ve skupině o záchranu budou už obírat o body navzájem.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo