Generální partner
Světlý režim
12. srpen 2021

Jan Baránek před Zlínem: Potřebujeme zlepšit finální fázi

Problémem je koncovka, kterou je potřeba vylepšit! Hlavně o tom mluvil před sobotním utkáním proti Zlínu asistent hlavního trenéra Jan Baránek.

Co bude potřeba změnit, aby se konečně podařilo na čtvrtý pokus v nové sezóně zvítězit?
Určitě zlepšit finální fázi. Hlavně v domácím utkání se musíme tlačit do zakončení, víc střílet. A samozřejmě je potřeba být i kvalitnější v mezihře a ve finální přihrávce.

Dá se tedy říct, že jste v tomto týdnu kladli v tréninku zvláštní důraz na koncovku?
Tréninkový proces vždy uzpůsobujete k danému zápasu. Věřím, že se v sobotu projeví a na Zlín jsme se dobře připravili. Pevně doufám, že v koncovce budeme efektivnější a povede to ke kýžené výhře a zisku tří bodů.

Soupeř se v minulém kole chytil. Může Zlínu pomoct hladké vítězství 3:0 nad Teplicemi?
Zlín především vyhrál po hodně dlouhé době, naposledy bral tři body v ligovém utkání snad někdy v březnu – to jim může přidat na sebevědomí. Pro ně to byl s Teplicemi klíčový zápas a myslím si, že to stejné bude pro nás teď s nimi.

Kádr soupeře se příliš nezměnil, navíc do Zlína přišli zkušení Hrubý s Fillem…
…Zlín má zkušené mužstvo, které je delší čas pohromadě. Navíc Robert Hrubý má čísla, co se týče gólů a přihrávek. Může tam přidat nějakou svou myšlenku. Pokud nastoupí třeba Fillo, tak to je zase bojovný a agresivní hráč, který toho spoustu odehrál. V útoku se mohou opřít o Poznara. Je to zkušené mužstvo, opravdu.

Případné tři body před těžkou sérií zápasů s Plzní, Slavií a Jabloncem by se hodily, že?
Panika z toho, že jsme doma v této sezóně ještě nevyhráli, přestože jsme tady hráli pouze jednou, není na místě. Na druhou stranu by se doma mělo vyhrávat, jiná cesta prostě není. Věřím, že kluci předvedou daleko lepší výkon než proti Hradci Králové a zvládneme to.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo