Generální partner
Světlý režim
4. listopad 2018

Ján Krivák: S Beauguelem to byly náročné souboje

Dočkal se! Kvůli absenci Filipa Panáka dostal poprvé v základní sestavě šanci stoper Ján Krivák. Vedle svého slovenského parťáka Marka Janečky odehrál celé utkání!
Jánko, jak hodnotíte utkání ve Zlíně?
Velmi náročný zápas. Mrzí mě, že jsme si ho pokazili dvěma slepenými góly během úvodních tří minut druhého poločasu po našich chybách.

Zlín disponuje urostlými ofenzivními hráči. Jaké bylo podstupovat souboje s Beauguelem nebo uzdraveným Vyhnalem?
Hodně těžké, oba jsou vysocí a Beauguel má skoro dva metry a sto kilo. Byly to náročné souboje. Každopádně Beauguela jsme uhlídali, ale Vyhnala ne. 

Výsledkově to nevyšlo, ale konečně jste se podíval v ligovém duelu do základní sestavy. Jste tedy aspoň částečně spokojený?
Ano, těšil jsem. S Markem Janečkou jsme si vyzkoušeli spolupráci už v poháru proti Jablonci. To bylo v pohodě. Bohužel teď jsme zápas nezvládli a prohráli.

Co tato porážka znamená do dalších kol?
Znamená pro nás velkou komplikaci do nadcházejících zápasů. Klesli jsme na předposlední místo a teď čeká nás Sparta, po reprezentační přestávce potom přijede i Slavia. Nic jednoduchého to nebude...Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo