Generální partner
Světlý režim
4. listopad 2018

Ján Krivák: S Beauguelem to byly náročné souboje

Dočkal se! Kvůli absenci Filipa Panáka dostal poprvé v základní sestavě šanci stoper Ján Krivák. Vedle svého slovenského parťáka Marka Janečky odehrál celé utkání!
Jánko, jak hodnotíte utkání ve Zlíně?
Velmi náročný zápas. Mrzí mě, že jsme si ho pokazili dvěma slepenými góly během úvodních tří minut druhého poločasu po našich chybách.

Zlín disponuje urostlými ofenzivními hráči. Jaké bylo podstupovat souboje s Beauguelem nebo uzdraveným Vyhnalem?
Hodně těžké, oba jsou vysocí a Beauguel má skoro dva metry a sto kilo. Byly to náročné souboje. Každopádně Beauguela jsme uhlídali, ale Vyhnala ne. 

Výsledkově to nevyšlo, ale konečně jste se podíval v ligovém duelu do základní sestavy. Jste tedy aspoň částečně spokojený?
Ano, těšil jsem. S Markem Janečkou jsme si vyzkoušeli spolupráci už v poháru proti Jablonci. To bylo v pohodě. Bohužel teď jsme zápas nezvládli a prohráli.

Co tato porážka znamená do dalších kol?
Znamená pro nás velkou komplikaci do nadcházejících zápasů. Klesli jsme na předposlední místo a teď čeká nás Sparta, po reprezentační přestávce potom přijede i Slavia. Nic jednoduchého to nebude...Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo