Generální partner
Světlý režim
2. říjen 2020

Jarábek před Brnem: Chceme udržet venkovní neporazitelnost!

V sobotu odpoledne se Karvinští před reprezentační přestávkou představí u nováčka v Brně. Kouč Juraj Jarábek chce s celým týmem navázat na úspěchy ze stadionů soupeřů a opět bodovat.

Trenére, po dvou letech se MFK Karviná znovu představí v Brně. Zbrojovce začátek sezóny nevyšel. Bude to o to těžší?
Čekáme samozřejmě těžký zápas. Brno má pouze bod a situace jim velí doma zvítězit. My budeme jednoznačně proti, chceme udržet venkovní neporazitelnost a neodjet s prázdnou.

Jak moc nečitelná je současná Zbrojovka kvůli zraněným hráčům a koronaviru?
Je to velký otazník, to bezesporu. Ale pomalu se jim hráči uzdravují a jsem přesvědčený, že trenér Machálek pošle do zápasu tu nejsilnější sestavu. Musíme se na zápas připravit s maximální ostražitostí.   

Už jste hodili za hlavu středeční pohárové vyřazení?
Je to pryč, nechtěli jsme se v tom už hrabat. Zklamání v nás pořád je, kluci chtěli postoupit a zahrát si minimálně další zápas v MOL Cupu. Hodili jsme to už za hlavu a plně se soustředíme výhradně na FORTUNA:LIGU. 

Související články

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná