Generální partner
Světlý režim
2. říjen 2011

Karel Kula: Nejhorší výkon v této sezoně

Varnsdorf zaskočil Karvinou a odvezl si z hornického města tři body za vítězství 1:0. Oba trenéři se po utkání k výkonu svých svěřenců vyjádřili. Domácí kouč Karel Kula byl samozřejmě nespokojen.

Hlavní trenér Karviné Karel Kula měl hráčům po prohraném utkání proti Varnsdorfu co vytknout. "Nehráli jsme naší typickou kombinační hru, kazili jsme přihrávky a prohrávali osobní souboje, které vedly k nepříjemným brejkům Varnsdorfu," uvedl trenér Kula.

"Podali jsme nejhorší výkon v této sezoně. Na hřišti nebyl nikdo, kdo by chtěl hru nějak zvednout. Byli jsme bojácní, po zisku míče jsme přihrávali dozadu a často se uchylovali ke zbytečným nákopům. Varnsdorf si za to, co tady předvedl, zasloužil vyhrát," dodal karvinský kouč.

Karel Kula už vyhlíží příští druholigové kolo proti Mostu. "Věřím, že jsme měli jen špatný den. Most je rovněž nepříjemný soupeř, který tady nemá co ztratit. Ale my nezdar proti Varnsdorfu musíme za každou cenu napravit. Herní projev musí být mnohem lepší," řekl Karel Kula.

Trenér Varnsdorfu Pavel Hradiský měl důvod ke spokojenosti. "Chtěli jsme hrát aktivně, využívat rychlá křídla a pohlídat si standardní situace Karviné. Jsem rád, že se nám to povedlo. Po změně stran jsme očekávali karvinský tlak, který svým způsobem přišel. Škoda, že jsme z protiútoků nepřidali další branku. Ale uhráli jsme velmi cenné vítězství, připisujeme si důležité tři body."

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo