Generální partner
Světlý režim
8. leden 2013

Karviná startuje Tipsport ligu proti Baníku

Zimní příprava sotva začala, ale na karvinské fotbalisty už čeká první zápas. V rámci Tipsport ligy se domácí tým střetne s Baníkem Ostrava.

Domácí tým je podle trenéra Jana Pánika po třech tréninkových jednotkách v dobré náladě a na středeční duel se těší. Ostravský celek začal s přípravou o den dříve. Také pro něj to bude úvodní zápas. „Kluci jsou nabuzení a motivovaní. Zápas bereme se vší vážností. Utkání s Baníkem bývají vyhecovanější, přeci jen se jedná o derby. Určitě to bude zajímavá konfrontace hned na začátku přípravy,“ uvedl Jan Pánik. Jeho svěřence v dalších zápasech skupiny D čekají utkání s Olomoucí, Frýdkem Místkem a Orlovou.

V zápase dostanou prostor dvě jedenáctky obou celků. „Je to příprava a jde především o to, abychom hráče viděli v akci. Jsme domluveni se soupeřem, že také v poločase vystřídá celou jedenáctku,“ řekl Pánik.

Zápas Karviná-Baník začíná na Kovoně ve středu 9. ledna v 11 hodin dopoledne. Vstupné je 20 Kč. Po tomto utkání se na hřišti objeví Sigma Olomouc, která vyzve fotbalisty Frýdku Místku.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo