Generální partner
Světlý režim
8. leden 2013

Karviná startuje Tipsport ligu proti Baníku

Zimní příprava sotva začala, ale na karvinské fotbalisty už čeká první zápas. V rámci Tipsport ligy se domácí tým střetne s Baníkem Ostrava.

Domácí tým je podle trenéra Jana Pánika po třech tréninkových jednotkách v dobré náladě a na středeční duel se těší. Ostravský celek začal s přípravou o den dříve. Také pro něj to bude úvodní zápas. „Kluci jsou nabuzení a motivovaní. Zápas bereme se vší vážností. Utkání s Baníkem bývají vyhecovanější, přeci jen se jedná o derby. Určitě to bude zajímavá konfrontace hned na začátku přípravy,“ uvedl Jan Pánik. Jeho svěřence v dalších zápasech skupiny D čekají utkání s Olomoucí, Frýdkem Místkem a Orlovou.

V zápase dostanou prostor dvě jedenáctky obou celků. „Je to příprava a jde především o to, abychom hráče viděli v akci. Jsme domluveni se soupeřem, že také v poločase vystřídá celou jedenáctku,“ řekl Pánik.

Zápas Karviná-Baník začíná na Kovoně ve středu 9. ledna v 11 hodin dopoledne. Vstupné je 20 Kč. Po tomto utkání se na hřišti objeví Sigma Olomouc, která vyzve fotbalisty Frýdku Místku.

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo