Generální partner
Světlý režim
6. březen 2020

Marek Bielan: Příbram je nyní v obraně zodpovědnější. Věřím ale, že vyhrajeme!

Před nedělním domácím utkáním s Příbramí nabídl svůj pohled na soupeře a věci okolo asistent hlavního trenéra Marek Bielan. Ten věří, že fanoušci budou opět odcházet ze stadionu spokojení...
V neděli dorazí poslední Příbram, kterou po odvolání Romana Nádvorníka povede podruhé za sebou asistent Petr Čuhel. Vypozorovali jste nějakou zásadní změnu ve hře středočeského týmu?
Asi větší kompaktnost v obranné fázi. Jsou teď směrem dozadu daleko více zodpovědnější, což dokresluje bezbranková remíza s Boleslaví, i když Lukáš Budínský neproměnil penaltu.

Pomohl Příbrami k prvnímu jarnímu bodu i stav hrací plochy, který minulý týden moc ke kombinaci nevybízel
?
Může to tak být, i když pro oba týmy to bylo stejné. Je ale fakt, že Mladá Boleslav je hodně technické mužstvo, takže Příbrami určitě ten terén seděl víc.

Na podzim se z Příbrami přivezli tři body za vítězství 2:0 a kapitán Jan Rezek minulý týden v talk show TIKI-TAKA prohlásil, že Karviná byla jeden z nejlepších soupeřů, který u Litavky na podzim hrál. Potěší to?
Určitě to potěší, ale situace byla úplně jiná. Byl tady jiný hlavní trenér a hráli jsme jinak, než hrajeme nyní. Nesmíme na to brát až takový ohled, ale každopádně hráčům něco málo z toho zápasu připomeneme.

Před nedělním soupeřem máte aktuálně šestibodový náskok, ale pokud by se podařilo zvítězit, tak devět bodů by už byl výrazný rozdíl…
…neustále to opakuje trenér Jarábek a řeknu to i já – my se díváme před sebe, ne pod sebe. Našim hnacím motorem jsou týmy před námi.

Aktuálním tématem po celém světě je koronavirus. Nebáli jste se v týdnu, že se bude hrát na prázdném stadionu, případně, že se celé kolo odloží?
Vůbec to neřešíme a ani jsme neměli obavy, že by kvůli tomu bylo nějaké omezení. Jsme rádi, že naši fanoušci přijdou v co možná největším počtu a užijí si zápas. Snad po něm budeme všichni šťastní a spokojení. Věřím, že Příbram porazíme.
Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná