Generální partner
Světlý režim
18. leden 2022

Na závěr Tipsport ligy s Prostějovem

Potřetí do Ostravy – právě znovu tam je na programu utkání s druholigovým Prostějovem, kterým Karvinští ukončí své letošní účinkování v tradičním zimním turnaji. Hraje se ve středu od 10:30 hodin.

Naladit se zpět na vítěznou notu a zakončit Tipsport ligu vítězstvím, to je cíl před středečním dopoledním utkáním. Trenér Páník dá šanci zkoušenému Filipu Zorvanovi, který naposledy oblékal dres Příbrami. Naopak zkoušený srbský stoper Dejan Uzelac už do utkání nezasáhne, protože odcestoval domů a Karvinou neposílí. „Dvě kompletní jedenáctky v tomto posledním zápase před soustředěním už neprotočíme,“ podotkl den před utkáním Bohumil Páník s tím, že do zápasu by měli zasáhnout i Sufi Dramé s Marcem Túliem.

Soupeř z Hané má za sebou v Tipsport lize zatím jedno utkání, v něm dokázal porazit 2:0 béčko ostravského Baníku. Ve druhé nejvyšší soutěži patří po podzimu svěřencům trenéra Daniela Šmejkala páté místo s šestadvaceti body. Na příčky zajišťující baráž ztrácí pouhé dva bodíky.

Prostějovský tým velice dobře zná Martin Vlachovský, který na podzim dres tohoto klubu oblékal v rámci hostování. Tentokrát by se měl objevit v dresu svého mateřského klubu.

Přípravné utkání MFK Karviná – 1. SK Prostějov začne v tréninkovém centru Vista v Ostravě ve středu 19. ledna v 10:30 hodin. Vstupné je 60 Kč a je nutné dodržovat platná protiepidemická opaření.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo