Generální partner
Světlý režim
19. leden 2022

Páník po Prostějovu: Čisté konto je pozitivní, zranění hráčů nejsou vážná

Fotbalisté MFK navázali na vítězství s Pardubicemi z minulého týdne a v derniéře v Tipsport lize zdolali i Prostějov. O starostech se sestavou, aktuálním zdravotním stavu i o samotném zápase mluvil po závěrečném hvizdu kouč Bohumil Páník.

Trenére, při pohledu na složení sestavy jste musel před zápasem experimentovat, že ano?
Bylo potřeba improvizovat, protože na rozcvičce nám vypadl stoper Kobouri. Dali jsme tam Teplana a v těžkém utkání nám pomohl. To samé Čmelík, který hrál beka snad poprvé.

Přidělávají vám zranění vašich svěřenců vrásky?
Důležité je, že nejde o vážná zranění! Většinou jde o svalová zranění, úpony. Některé bolí více, jiné méně. Věřím, že na soustředění, které strávíme na přírodní trávě, tyto problémy přestanou a kluci budou v pořádku. Ještě uvidíme, jaká bude situace s Kacperem Zychem, který musel během druhého poločasu z hřiště.

Poprvé nastoupil Marco Túlio…
…ten ale má velký kondiční deficit. Stejně tak po prodělané nemoci Covid-19 Sufi Dramé, který se ještě necítil ani na pár minut.

Vítězství a čisté konto vás ale musí těšit, že?
Ano, určitě. Soupeř měl menší rychlé hráče. Prostějov to má postavené na herních kombinacích. Sice jsme utkání odnesli vyloučením, ale i za cenu dvou karetních faulů jsme to uhráli a po delším čase udrželi čisté konto. To je pozitivní.

Kdy potřebujete mít jasno o kádru, který odcestuje v sobotu nad ránem na soustředění?
Nejlépe zítra, tedy ve čtvrtek.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo