Generální partner
Světlý režim
22. únor 2013

Na závěr přípravy duel s Třincem

V sobotu dopoledne zakončí karvinští fotbalisté období přípravných utkání. Na Kovonu si pozvali regionálního soka z Třince.

Pro Karvinou je tento zápas generálkou přes startem jarní části FNL, naopak pro Třinec jen další z přípravných zápasů, protože MSFL startuje až koncem března. Karvinským trenérům přidělává vrásky špatné počasí. „Je to velký problém. Chtěli jsme už generálku sehrát na přírodní trávě, ale samozřejmě za tohoto počasí to není možné. A vyhlídky na další týden nejsou o moc lepší,“ prohlásil trenér Karviné Petr Mašlej.

Trenéra Mašleje těší, že kádr je kompletní až na zraněného Vladimíra Mišinského. „Ve čtvrtek si natáhl úpon, takže zřejmě do utkání nezasáhne, ostatní hráči jsou fit,“ řekl. Jak moc se bude lišit sestava proti Třinci od té, která vyběhne na trávník příští týden ve Zlíně? „To samozřejmě neprozradím. Ale můžu říct, že na sedmi nebo osmi postech už máme jasno. Na některých pozicích máme dokonce přetlak a je z čeho vybírat. To mě těší,“ doplnil Mašlej.

Třinečtí mají za sebou devět přípravných střetnutí. Ve dvou utkáních se radovali z výhry, třikrát remizovali a čtyřikrát prohráli. Poslední přípravný duel odehráli ve středu, kdy se rozešli smírně bez branek s Vítkovicemi. Zajímavostí je, že právě do Třince odešel z Karviné na půlroční hostování útočník Václav Juřena, který tak bude mít v sobotu o motivaci postaráno.

Zápas Karviná - Třinec se uskuteční v sobotu 23.února od 10:30 na umělé trávě v areálu karvinské Kovony. Vstup je zdarma. Po tomto zápase je na programu přípravný zápas rezervního celku proti Dětmarovicím.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo