Generální partner
Světlý režim
22. únor 2013

Na závěr přípravy duel s Třincem

V sobotu dopoledne zakončí karvinští fotbalisté období přípravných utkání. Na Kovonu si pozvali regionálního soka z Třince.

Pro Karvinou je tento zápas generálkou přes startem jarní části FNL, naopak pro Třinec jen další z přípravných zápasů, protože MSFL startuje až koncem března. Karvinským trenérům přidělává vrásky špatné počasí. „Je to velký problém. Chtěli jsme už generálku sehrát na přírodní trávě, ale samozřejmě za tohoto počasí to není možné. A vyhlídky na další týden nejsou o moc lepší,“ prohlásil trenér Karviné Petr Mašlej.

Trenéra Mašleje těší, že kádr je kompletní až na zraněného Vladimíra Mišinského. „Ve čtvrtek si natáhl úpon, takže zřejmě do utkání nezasáhne, ostatní hráči jsou fit,“ řekl. Jak moc se bude lišit sestava proti Třinci od té, která vyběhne na trávník příští týden ve Zlíně? „To samozřejmě neprozradím. Ale můžu říct, že na sedmi nebo osmi postech už máme jasno. Na některých pozicích máme dokonce přetlak a je z čeho vybírat. To mě těší,“ doplnil Mašlej.

Třinečtí mají za sebou devět přípravných střetnutí. Ve dvou utkáních se radovali z výhry, třikrát remizovali a čtyřikrát prohráli. Poslední přípravný duel odehráli ve středu, kdy se rozešli smírně bez branek s Vítkovicemi. Zajímavostí je, že právě do Třince odešel z Karviné na půlroční hostování útočník Václav Juřena, který tak bude mít v sobotu o motivaci postaráno.

Zápas Karviná - Třinec se uskuteční v sobotu 23.února od 10:30 na umělé trávě v areálu karvinské Kovony. Vstup je zdarma. Po tomto zápase je na programu přípravný zápas rezervního celku proti Dětmarovicím.

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo