Generální partner
Světlý režim
9. červenec 2018

Předposlední letní soupeř - MFK Ružomberok

Po necelých čtyřiadvaceti hodinách se karvinská výprava vydá z Ustroně zpět do Karviné, kde v úterý odehraje šesté přípravné utkání. Na Kovoně duel začne v 11 hodin.

Polská Ustroń přivítala karvinské fotbalisty pěkným počasím. Na perfektně připraveném hřišti KS Kuźnia Ustroń hrající IV.ligu Ślaska s moderním zázemím vyběhli hráči v pondělí před půl jedenáctou dopoledne. Tráva byla trochu vyšší, ale do další tréninkové jednotky slíbili polští správci areálu nápravu.

Trenéři s sebou vzali dvaadvacet hráčů a tři gólmany - všichni dostanou prostor se ukázat v zápase. „Tím, že nás v tomto týdnu čekají poslední dvě utkání, tak jedna jedenáctka bude hrát proti Ružomberku a druhá v sobotu proti Opole. Kluci potřebují být v zápasovém rytmu,“ nastínil trenér Roman Nádvorník.

Do Karviné dorazí šestý celek uplynulé sezóny slovenské Fortuna ligy, který v létě převzal český trenér David Holoubek spolu s asistentem Jiřím Jarošíkem. Ružomberok má v nohách už šest přípravných utkání a herní soustředění v Česku, kde změřil síly se Spartou (0:0), Pardubicemi (0:0) a Sigmou Olomouc (1:2).

Fortuna liga začíná ve stejném termínu jako česká FORTUNA:LIGA, tudíž pro Ružomberok je úterní duel také tím předposledním. Poslední vzájemný duel je rok starou záležitostí – 14.7.2017 zvítězili Karvinští 3:2!

Utkání MFK Karviná – MFK Ružomberok startuje v úterý 10. července ve Sportovním centru Kovona v 11 hodin. Vstup je zdarma.    

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo