Generální partner
Světlý režim
15. listopad 2018

Přípravný zápas v pátek proti Opavě

Před víkendovým volnem čeká na svěřence Romana Nádvorníka přípravný duel ve Štěpánkovicích s Opavou.
Po středečním utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal (více ZDE) znovu hráči MFK obléknou dresy. Během třetí reprezentační přestávky vyběhnou k duelu proti Opavě. Pro připomenutí – v první repre pauze v září porazili druholigové Znojmo 2:1 a ve druhé uprostřed října v rámci 3. kola MOL Cupu Táborsko 2:0. 

Slezský FC momentálně okupuje devátou pozici v tabulce FORTUNA:LIGY se ziskem sedmnácti bodů. V posledním zápase před reprezentační přestávkou zdolali svěřenci Ivana Kopeckého, který ještě v květu působil v Karviné jako asistent hlavního trenéra, ve slezském derby ostravský Baník.

Vzájemný ligový duel na konci srpna vyhráli Karvinští 3:1, ovšem hrálo se v Brně, jelikož opavský stadion procházel nutnou rekonstrukcí. Vzájemný duel obou soupeřů s přívlastkem přípravný se hrál naposledy 8. července 2017 v Kravařích a Opava zvítězila 3:1. 

Přípravné utkání SFC Opava – MFK Karviná se uskuteční na hřišti ve Štěpánkovicích v pátek 16. listopadu od 11:30 hodin
Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo