Generální partner
Světlý režim
8. červenec 2021

Střílí mi to a mám z toho radost, usmál se Kacper Zych

Poslední dva zápasy a tři góly - to je vizitka útočníka s číslem 28 na dresu. Kacper Zych v přípravě pracuje velice dobře a střílí góly, což by měla být jeho práce.

Má tři ligové starty, zatím v nich posbíral šestnáct minut, ale jistojistě bude porce minut v nové sezóně přibývat. Polský útočník Kacper Zych je momentálně nejlepším střelcem letní přípravy, když po gólu do sítě Opavy, čímž rozhodl o vítězství, přidal další dva svým krajanům ze Zaglebie Sosnowiec. „Střílí mi to a mám z toho opravdu radost. Trenér Weber mi věří a myslím si, že jsem šel v tréninku docela nahoru. Pomohl mi i trénink během volna, pracoval jsem na sobě pořád,“ řekl Zych s tím, že je za šanci v ligovém áčku moc rád.

V prvním duelu na soustředění Karvinští prohrávali po poločase o jeden gól a podle plánu šla hned od první minuty druhé půle na trávník čerstvá jedenáctka. Chvíli po změně stran vyrovnal Vlasiy Sinyavskiy a potom už byl v hlavní roli osmnáctiletý borec. „První poločas jsem vůbec neviděl, rozcvičoval jsem se. Ale druhý byl moc dobrý. Nejprve se ke mně dostal míč od Tonyho Svobody a potom jsem obdržel od Lukáše Čmelíka perfektní centr přímo na hlavu,“ usmíval se a děkoval svým spoluhráčům.

Právě góly do sítě polského celku jsou pro něj o to sladší. „To mě těší strašně moc,“ doplnil s tím, že hned po zápase se bavil s Maciejem Ambrosiewiczem, který kdysi hrál za MFK v mládežnických kategoriích.Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná