Generální partner
Světlý režim
8. červenec 2021

Střílí mi to a mám z toho radost, usmál se Kacper Zych

Poslední dva zápasy a tři góly - to je vizitka útočníka s číslem 28 na dresu. Kacper Zych v přípravě pracuje velice dobře a střílí góly, což by měla být jeho práce.

Má tři ligové starty, zatím v nich posbíral šestnáct minut, ale jistojistě bude porce minut v nové sezóně přibývat. Polský útočník Kacper Zych je momentálně nejlepším střelcem letní přípravy, když po gólu do sítě Opavy, čímž rozhodl o vítězství, přidal další dva svým krajanům ze Zaglebie Sosnowiec. „Střílí mi to a mám z toho opravdu radost. Trenér Weber mi věří a myslím si, že jsem šel v tréninku docela nahoru. Pomohl mi i trénink během volna, pracoval jsem na sobě pořád,“ řekl Zych s tím, že je za šanci v ligovém áčku moc rád.

V prvním duelu na soustředění Karvinští prohrávali po poločase o jeden gól a podle plánu šla hned od první minuty druhé půle na trávník čerstvá jedenáctka. Chvíli po změně stran vyrovnal Vlasiy Sinyavskiy a potom už byl v hlavní roli osmnáctiletý borec. „První poločas jsem vůbec neviděl, rozcvičoval jsem se. Ale druhý byl moc dobrý. Nejprve se ke mně dostal míč od Tonyho Svobody a potom jsem obdržel od Lukáše Čmelíka perfektní centr přímo na hlavu,“ usmíval se a děkoval svým spoluhráčům.

Právě góly do sítě polského celku jsou pro něj o to sladší. „To mě těší strašně moc,“ doplnil s tím, že hned po zápase se bavil s Maciejem Ambrosiewiczem, který kdysi hrál za MFK v mládežnických kategoriích.Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo