Generální partner
Světlý režim
8. červenec 2023

Trenér Hejdušek po výhře: Takového týmového výkonu si cením

Spokojený s výsledkem a především s čistým kontem byl po utkání trenér MFK Tomáš Hejdušek. Obě jedenáctky také pochválil za týmový výkon a objasnil některé absence...

Trenére, jak hodnotíte vítězství nad Ružomberkem?
Jsem samozřejmě rád, ale pro mě je nejdůležitější, že se nám konečně podařilo neinkasovat. Jinak šancí jsme asi měli víc než soupeř. Škoda, měli jsme přidat druhou pojistku. Soupeř měl v každém poločase po jedné šanci po našich chybách. Zápas byl pod naší kontrolou.

O výhře rozhodl svou třetí brankou v přípravě Lucky Ezeh. Z něho musíte mít radost, že?
To je jenom dobře. Je to mladý a pracovitý kluk, který se do šance umí dostat. Ale není to jen o něm - vstřelil gól po pěkné akci a centru Dana Bartla. Jen tak dál…

Přístup hráčů k utkání byl příkladný, že?
Toho si cením, takto si to představuji. Týmový výkon v obou poločasech, jeden makal za druhého. Perfektní, takhle by to mělo být. Navíc tahle výhra je velkou vzpruhou i po psychické stránce.

Takže určitě lepší výkon než ve středu proti Wisle Pulawy?
To jednoznačně! Byli jsme soudržnější a pracovitější. Ve středu to bylo v plné únavě, nyní po sedmihodinové cestě z Polska, odkud jsme dorazili včera večer…

…navíc panovalo úmorné vedro.
To bylo pro oba soupeře stejné. Buďme rádi, že je léto a bylo teplo (smích). Musíme být připravení, že i v prvním kole proti Zlínu může panovat takové počasí. Je však pravdou, že kvůli dlouhé cestě ze soustředění jsme se nakonec rozhodli, že zátěž rozložíme na dvě kompletní jedenáctky.

Zmínil jste soustředění. Spokojenost?
Určitě jo. Odtrénovali jsme v Polsku přesně tolik, kolik jsme toho měli v plánu.

Do zápasu nenastoupili někteří hráči – Doležal, Lapeš či Bederka a další. Jak to s nimi vypadá?
Martin Doležal dohání kondiční deficit, Lapeš s Bederkou jsou lehce zranění. Takže uvidíme, jak to bude v dalším týdnu. Máme kondičního trenéra a fyzioterapeuty. Až od nich dostanou kluci zelenou, že jsou připraveni, půjdou s námi do tréninku.

Rozhovory Rozhovory
út 28.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jaroslav Svozil

Stoper Jaroslav Svozil přišel v létě z Ostravy. V rozhovoru promluvil i o svých dalších angažmá, o tradici během vítězného pokřiku a zmínil i několik bývalých či současných spoluhráčů, na které nedá dopustit. Řeč ale přišla i na blížící se Vánoce…

so 18.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Veliký profesionál se definitivně loučí. Stylově před vyprodaným stadionem se s ním klub jako s hráčem rozloučí. Ovšem Michal Papadopulos v klubu působí dál – jako trenér útočníků. Nejen o tom, ale i o bohaté kariéře, kterou by mu mohl leckdo závidět, hovořil v bulletinovém rozhovoru.

čt 26.10. | redakce

Martin Zedníček: Všechno už dělám naplno, pauza byla dlouhá!

Po necelých jedenácti měsících znovu navlékl dres a vyběhl na trávník. Martin Zedníček je po těžkém zranění kolene zpátky! Od začátku října si znovu užívá zápasový rytmus - zatím v třetiligovém béčku.

st 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Juraj Jarábek

Pohodové povídání s trenérem Jurajem Jarábkem především o jeho dalších štacích po odvolání z lavičky MFK v březnu 2021. Pochválil také našeho odchovance Ondřeje Lingra za obrovský herní progres.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo