Generální partner
Světlý režim
24. červenec 2012

Ve středu duel s Hlučínem

Poslední přípravný zápas čeká na svěřence kouče Pavla Malury. Ve středu je na hřišti U Bažantnice prověří Hlučín.

„Jako generálku zápas s Hlučínem nebereme. V neděli nás ještě čeká utkání prvního kola Poháru České pošty v Otrokovicích. To bude generálka na nováčka z Pardubic, kterého přivítáme na domácím stadionu v prvním ligovém kole ,“ uvedl trenér MFK OKD Karviná Pavel Malura.

Jeho svěřence čekalo po týdenním soustředění v rakouském Heiligenkreuzi krátké volno, ale už od úterka se připravují na blížící se start druholigové sezony, která vypukne už příští víkend.

Trenér Hlučína, Pavel Hajný, věří, že jeho celek je dobře připravený a tento přípravný duel zvládne. „Věřím, že i proti takto ambicióznímu celku druhé ligy, jakým Karviná je, můžeme uspět podobně, jako proti Třinci,“ nechal se slyšet na klubovém webu. Hlučín si s Třincem, který sestoupil z druhé ligy, poradil na jeho hřišti 1:0.

Zápas se uskuteční na stadionu U Bažantnice, v Karviné-Novém Městě, od 17 hodin. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii