Generální partner
Světlý režim
24. červenec 2012

Ve středu duel s Hlučínem

Poslední přípravný zápas čeká na svěřence kouče Pavla Malury. Ve středu je na hřišti U Bažantnice prověří Hlučín.

„Jako generálku zápas s Hlučínem nebereme. V neděli nás ještě čeká utkání prvního kola Poháru České pošty v Otrokovicích. To bude generálka na nováčka z Pardubic, kterého přivítáme na domácím stadionu v prvním ligovém kole ,“ uvedl trenér MFK OKD Karviná Pavel Malura.

Jeho svěřence čekalo po týdenním soustředění v rakouském Heiligenkreuzi krátké volno, ale už od úterka se připravují na blížící se start druholigové sezony, která vypukne už příští víkend.

Trenér Hlučína, Pavel Hajný, věří, že jeho celek je dobře připravený a tento přípravný duel zvládne. „Věřím, že i proti takto ambicióznímu celku druhé ligy, jakým Karviná je, můžeme uspět podobně, jako proti Třinci,“ nechal se slyšet na klubovém webu. Hlučín si s Třincem, který sestoupil z druhé ligy, poradil na jeho hřišti 1:0.

Zápas se uskuteční na stadionu U Bažantnice, v Karviné-Novém Městě, od 17 hodin. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo