Generální partner
Světlý režim
26. březen 2012

Vstali jsme z mrtvých, oddechl si Karel Kula

Hlavní trenér MFK OKD Karviná Karel Kula hodnotil nedělní vítězné utkání proti juniorce pražské Sparty.

Karvinský trenér Karel Kula nebyl spokojen s předvedenou hrou, ale ocenil vůli svých svěřenců, kteří se ani za nepříznivého stavu 0:1 nevzdali a vybojovali první jarní vítězství. "Z naší strany to nebyl dobrý fotbal, působili jsme křečovitě, nebylo to ono. Ale jsem rád, že jsme vstali z mrtvých a otočili zápas v náš prospěch. Musím pochválit hráče za příkladnou vůli, hráli až do konce," prohlásil kouč Městského fotbalového klubu.

"Na tomto vítězství musíme stavět. Věřím, že nám dodá sebedůvěru a rozjedeme se," dodal Karel Kula.

Karvinský lodivod vyzdvihl výkon pražské Sparty, která i v deseti mužích sahala po vítězství. "Byli jsme jasný favorit, tím tuplem v početní převaze. Každý čekal, že si na Spartě smlsneme, ale já věděl, že to bude těžký zápas. Za Spartu hrají mladíci, kteří se chtějí ukázat, mají výbornou fyzickou kondici, prošli si mládežnickými reprezentacemi a jsou sehraní. Klobouk dolů před jejich výkonem. Ve druhé lize ještě potrápí nejedno mužstvo."

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo