Tento měsíc slaví

Aktuality Aktuality
včera

Jaroslav Málek v trestu

Trest na jedno utkání obdržel od Disciplinární komise LFA záložník Jaroslav Málek za své vyloučení proti Vlašimi. Znamená to, že páteční duel v Příbrami vynechá.

před 2 dny

ST. ŽÁCI: Porážky v Ružomberku

Starší žáci se v úterý vydali na Slovensko k přípravným utkáním s Ružomberkem. Patnáctka prohrála 0:4, čtrnáctka 3:4.

před 3 dny

Dohrávky dorostenců už dnes

Odložená utkání ligových dorostenců U19 a U17 proti pražské Slavii se odehrají na Kovoně dnes, tj. úterý 9. srpna, ve 13:00 a 15:15!

U16: Postup do semifinále MVM

Mladší dorostenci U16 postoupili do semifinálové skupiny Memoriálu Vlastislava Marečka. Znamená to, že v průběhu zimní přestávky mají garantovaných šest kvalitních přípravných duelů!

U19 & U17 - odloženo

Sobotní zápasy ligových dorostenců U19 a U17 musely být z důvodu problémů v dopravě hostujícího týmu SK Slavia Praha odloženy (zatím na neurčito)! Každopádně dnes se určitě na Kovoně hrát nebude.

Vylosovaní permanentkáři

Také v nové sezóně se majitelé permic mohou těšit na věcné ceny: a) B10-7-4, b) D4-8-32, c) D3-3-3. Výherce prosíme, aby si své ceny přišli vyzvednout po utkání s Vlašimí do Fanshopu či do středy 10.8. na sekretariát.

V poháru do Hranic

Karvinští znají soupeře pro 1. kolo MOL Cupu. Ve středu 17. srpna budou hrát v Hranicích. Nováček MSFL v předkole zvítězil po penaltovém rozstřelu v Holešově.

Vítězná generálka U19

Starší dorostenci se vítězně naladili na start sezóny. V sobotu porazili Třinec přesvědčivě 5:1.

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.