Mlade talenty

Realizační týmy SCM

MFK Karviná U19

Hlavní trenér: Petr Gibala (PROFI mládež)
Asistent trenéra: Mgr. Eduard Gábriš (UEFA B)
Vedoucí družstva: Karel Serafin (UEFA B)
Kondiční trenér: Pavel Šuster
Masér: Libor David

MFK Karviná U18

Hlavní trenér: Pavel Mazurek (UEFA B)
Vedoucí družstva:

MFK Karviná U17

Hlavní trenér: Marcel Frajt (PROFI mládež)
Asistent trenéra: Miroslav Štěpánek (UEFA A)
Vedoucí družstva: Karel Serafin (UEFA B)

MFK Karviná U16

Hlavní trenér: Petr Němec (UEFA A)
Vedoucí družstva:

Realizační týmy SpSM

MFK Karviná U15

Hlavní trenér: Mgr. Zdeněk Jelínek (PROFI mládež)
Asistent trenéra: Luboš Hubáček (UEFA B)
Vedoucí družstva: Jozef Šiška

MFK Karviná U14

Hlavní trenér: Tomáš Červenka (UEFA A) - tel. číslo: 732 572 057
Asistent trenéra: Bc. Daniel Novák (UEFA B)

MFK Karviná U13

Hlavní trenér: Mgr. Aleš Hujík (UEFA A)
Asistent trenéra: Mgr. Jan Czyž (UEFA C)

MFK Karviná U12

Hlavní trenér: Zbyšek Gazda (PROFI mládež)
Asistent trenéta:

MFK Karviná st. žáci B

Hlavní trenér: Petr Špička (UEFA A)
Asistent trenéra a vedoucí družstva:

MFK Karviná ml. žáci B

Hlavní trenér: Ivo Zwias (UEFA C)

Realizační týmy přípravek

Hlavní trenér přípravek: Mgr. Michael Klos (UEFA A)

MFK Karviná U11

Hlavní trenér: René Vicher (UEFA A)
Asistenti trenéra: Josef Podhrazký (UEFA B), Mgr. Pavel Sporysch MBA (UEFA C) a Tomáš Leibl (UEFA B)

MFK Karviná U10

Hlavní trenér: Dávid Král (UEFA B)
Asistenti trenéra: Josef Ježík

MFK Karviná U9

Hlavní trenér: Ondřej Hánl (UEFA B)
Asistenti trenéra: David Josiek (UEFA C), Josef Jager

MFK Karviná U8

Hlavní trenér: Ing. Ondřej Hanzel (UEFA A)
Asistenti trenéra: Rudolf Kopťák (UEFA C)

MFK Karviná U7 (školička)

Hlavní trenér: Tomáš Červenka (UEFA A)
Asistenti trenéra: Robert Martinček + Barbora Boniatti (UEFA C), Josef Jager

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!

• Stropek do Sokolova
5.9. - Střední obránce Daniel Stropek vrací do druholigového Sokolova, odkud v létě přišel na přestup. Dan odešel na půlroční hostování s tím, že do zimní přípravy se zapojí opět v Karviné.

• Výsledky mládeže (út+st)
4.9. - U18-Prostějov B 2:2, U16-Prostějov B 4:2, Opava-U15 3:2, Opava-U14 1:6, U13-Třinec 4:8, U12-Třinec 3:10, Horní Suchá-st.žáci B 0:2, Horní Suchá-ml.žáci B 2:2.

• Slezské derby v neděli 29.9.
4.9. - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 11. kola FORTUNA:LIGY. Slezské derby mezi Karvinou a Opavou se bude hrát v neděli 29. září od 15:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem