Generální partner
Světlý režim

Kde zakoupit vstupenky?

 • Městský dům kultury Karviná (dle otevírací doby), prodej končí vždy 24 hodin před výkopem.
 • Kino Centrum (dle otevírací doby), prodej končí vždy 24 hodin před výkopem.
 • V síti Ticketportal.
 • Na Městském stadionu v den zápasu 75 minut před výkopem.

Klub se před novou sezónou 2023/2024 rozhodl u nákupu jednorázových vstupenek pro drobné změny.

 • Dle atraktivity soupeřů bude vstupné rozděleno do dvou kategorií (do I. kategorie spadají domácí duely s pražskými „S“ a ostravským Baníkem, do II. kategorie všechny ostatní zápasy)
 • Klub se rovněž rozhodl cenově zvýhodnit nákup vstupenek v předprodejích (Ticketportal, MěDK a Kino Centrum) oproti nákupu těsně před utkáním na pokladnách. Cenový rozdíl bude činit třicet korun.

Jednotné vstupné u jednorázových vstupenek bude pouze u exponovaných zápasů se Spartou, Slavií a Baníkem Ostrava. U ostatních soupeřů se budou ceny odvíjet od nákupu do konkrétního sektoru. „Ceny jednorázových vstupenek jsme nastavovali tak, abychom fanoušky motivovali k nákupu permanentek (více ZDE). Jejich koupí ušetří stávající majitelé téměř 50 %, noví zájemci pak necelých 40 % oproti vstupenkám na jednotlivé zápasy,“ přiblížila Pavla Žebroková.

To samé platí o cenovém zvýhodnění v předprodeji. „Jde o to, abychom co nejvíce eliminovali dlouhé a nepříjemné řady u pokladen. Máme zmapováno, že spousta lidí kupuje vstupenky až pár minut před začátkem utkání a nevidí úvodní hvizd. Proto v předprodeji budou vstupenky cenově výhodnější než na pokladnách v den utkání,“ doplnila.

Ceny jednorázového vstupného pro sezónu 2023/2024Důležité informace

 • Zakoupenou vstupenku nelze vrátit ani vyměnit.
 • V síti Ticketportal a u jeho smluvních partnerů lze zakoupit vstupenky pouze za plnou cenu.
 • Slevy (nad 60 let, ZTP, student, dítě) pouze na pokladnách stadionu a v MěDK a Kině Centrum.
 • Vstupenka zakoupená přes internet musí být vytištěná a odstřižená. Není možné ji mít pouze ve svém chytrém telefonu! Turniket nedokáže přečíst čárový kód.
 • Rezervace lze provádět pouze přes internet a vyzvednout je pouze v prodejní síti Ticketportal.
 • Rezervace ani nákup vstupenek telefonicky není možná.
 • Při vstupu na stadion se návštěvník musí řídit platným návštěvním řádem.

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo