Kde zakoupit vstupenky?

Prodejní místa a podmínky se mohou na každý zápas lišit. Pro přesné informace sledujte aktuality na našem webu.

ZTP, osoby nad 60 let, studenti - ostatní sektory = 1550 Kč

Jak postupovat při ztrátě či odcizení permice?

- Vyřízení duplikátu pouze v pracovní dny, mimo den zápasu

o Kódy permanentek se nahrávají na turniket vždy o půlnoci. Z toho důvodu není možno vystavit duplikát v den zápasu

- Duplikát možno vystavit pouze majiteli osobně

Důležité informace

- Zakoupená vstupenka nelze vrátit ani vyměnit

- V síti Ticketportal a u jeho smluvních partnerů lze zakoupit vstupenky POUZE za plnou cenu

- slevy (nad 60 let, ZTP, student, dítě) pouze na pokladnách stadionu a v MěDK a Kině Centrum

- vstupenka zakoupená přes internet musí být vytištěná a odstřižená. Není možné ji mít pouze ve svém chytrém telefonu! (turniket nedokáže přečíst čárový kód)

- rezervace lze provádět pouze přes internet a vyzvednout je pouze v prodejní síti Ticketportal

- rezervace ani nákup vstupenek telefonicky není možný

- při vstupu na stadion se návštěvník musí řídit platným návštěvním řádem

• Žáci U15 porazili Vítkovice
včera - Poslední podzimní zápasy mají za sebou starší žáci U15 a U14. Patnáctka v pátek vyhrála 1:0, čtrnáctka prohrála 1:3.

• Dorostencům skončil podzim
před 3 dny - Sobotní zápasy 15. kola I. Celostátní ligy dorostu U19 a U17 mezi Karvinou a Spartou Praha byly odloženy na 27. února 2019.

• U15+U14: Derby s Vítkovicemi
před 3 dny - Starší žáci zakončí podzimní část sezóny v pátek 16. listopadu zápasy na umělé trávě SC Kovona proti Vítkovicím. Derby obou kategorií začnou ve 14 a 15:45 hodin!

• BUDÍNSKÝ: 3 zápasy a pokuta
15.11. - Disciplinární komise LFA potrestala Lukáše Budínského zastavením závodní činnosti na 3 utkání za surovou hru v zápase se Spartou, po které mu sudí Julínek po zhlédnutí videa dodatečně udělil červenou kartu. Navíc za nesportovní chování dostal karvinský záložník ještě pokutu ve výši 10 000 Kč.

• MINIREPUBLIKA U13: tři výhry
15.11. - Mladší žáci U13 cestovali do Písku, kde odehráli další díl Minirepubliky. Suma sumárum - tři výhry a jedna porážka (MFK-Písek 2:0, MFK-Hodonín 4:1, MFK-Pardubice 0:4, MFK-SKP ČB 2:1).

• Fukala si zahrál proti Německu
14.11. - Dohromady 87 minut si ve dvou přípravných utkáních na půdě Německa zahrál hráč MFK Roman Fukala. V prvním utkání (prohra 1:7) naskočil na závěrečných 25 minut, ve druhém (prohra 1:3) odehrál v základní sestavě 62 minut.

• V Boleslavi 1. prosince
13.11. - V rámci 17.kola FORTUNA:LIGY se Karvinští představí na trávníku Mladé Boleslavi v sobotu 1. prosince od 15 hodin.

• Výsledky mládeže (pá-ne)
12.11. - Baník Ostrava-U19 0:1, U18-Sigma Olomouc 2:2, Baník Ostrava-U17 1:2, U16-Sigma Olomouc 1:5, Zbrojovka Brno-U15 3:0, Zbrojovka Brno-U14 6:1.