Generální partner
Světlý režim
13. květen 2017

Jan Laštůvka: Ten bod patří našim fanouškům

Muž zápasu dle hlasování fanoušků předstoupil před novináře spokojený. Aby ne, když brankář Jan Laštůvka svými zákroky položil základ k zisku jednoho bodu, který je pro nováčka soutěže velmi cenný.
Honzo, remízu se Spartou musíte brát všemi deseti, že ano?
Jasně, jsme spokojení. Spartě jsme byli rovnocenným soupeřem, podali jsme opravdu výborný výkon. 

V závěru jste lapil tutovku Zahustela. Tušil jste, kam vystřelí?
Bylo to padesát na padesát. Míč se k němu odrazil, já se natáhl a naštěstí mě trefil. Možná se k nám vrátilo štěstíčko, po těch zápasech s Plzní nebo Slavií.

Z tribuny se zdálo, že vaši spoluhráči po inkasovaném gólu ještě víc zabrali, souhlasíte?
Taky se mi zdálo. Pořád jsme hráli dopředu, fanoušci nás hnali do útoku a nakonec jsme to dokázali. Ten bod patří hlavně jim. Atmosféra byla fakt neskutečná!
Pomohl vám fakt, že jste si už v minulých zápasech zachovali prvoligovou příslušnost i pro další sezónu?
Asi jo. Nebylo se čeho bát a hlavně jsme nechtěli hrát jako v první půli na Slovácku. Je fajn, že jsme to zvládli i herně, sezóna se určitě bude jednoznačně hodnotit kladně. Ovšem máme před sebou ještě dvě kola. K oběma zbývajícím zápasům musíme přistoupit zodpovědně a nesmíme si to na závěr pokazit. To by byla hrozná škoda, což všichni víme. A kdybychom na to zapomněli, tak trenér Weber by nám to určitě připomněl (úsměv). 
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.