Generální partner
Světlý režim
10. květen 2017

Laštůvka: V pátek budeme spoléhat na skvělé fandy

Opět na něj bude upřena největší pozornost. Vychytá Spartu právě on? Ano, řeč je o brankáři Janu Laštůvkovi, který se na zápas proti nejúspěšnějšímu českému fotbalovému klubu těší stejně jako jeho spoluhráči. Jak na Spartu, na koho si dát pozor?

Blíží se vrchol sezóny, páteční večerní duel se Spartou. Jak to vnímáte?
Prestižně a všichni se moc těšíme. Bude opět vyprodáno a hlavně můžeme hrát uvolněně, protože už máme jistotu záchrany. Ještě bychom ale rádi skončili co nejvýš, to je náš cíl pro zbývající tři zápasy.

Je Sparta momentálně k poražení?
Ano, navíc spoléháme hlavně na naše skvělé fandy, ti umí vytvořit báječnou kulisu. Víme, že Sparta má nějaké svoje problémy, nehraje v optimální formě, ale pořád je to Sparta - klub s největší tradicí a nejvíce získanými tituly.Hrozí největší nebezpečí od kanonýra Davida Lafaty?
Já se spíš zaměřuju na jednotlivé týmy jako celky. Ale ano, David umí dát gól z takřka každé pozice, je ohromně nebezpečný.

Souhlasíte s tím, že by to chtělo navázat na domácí výkony proti Plzni a Slavii?
Tak to každopádně. Obě utkání byla z naší strany dobrá, bohužel jsme z nich nezískali ani bod. Zápas musíme odjezdit, jinak to ani nejde. Fanoušci to od nás očekávají a my je nechceme zklamat. Zároveň už bychom nějaký ten bodík proti té silné trojce rádi uhráli. V pátek budeme mít poslední pokus, tedy samozřejmě v této sezóně (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná