Mlade talenty

Laštůvka: V pátek budeme spoléhat na skvělé fandy

10.05.2017 | redakce
 

Laštůvka: V pátek budeme spoléhat na skvělé fandy Opět na něj bude upřena největší pozornost. Vychytá Spartu právě on? Ano, řeč je o brankáři Janu Laštůvkovi, který se na zápas proti nejúspěšnějšímu českému fotbalovému klubu těší stejně jako jeho spoluhráči. Jak na Spartu, na koho si dát pozor?

 

Blíží se vrchol sezóny, páteční večerní duel se Spartou. Jak to vnímáte?
Prestižně a všichni se moc těšíme. Bude opět vyprodáno a hlavně můžeme hrát uvolněně, protože už máme jistotu záchrany. Ještě bychom ale rádi skončili co nejvýš, to je náš cíl pro zbývající tři zápasy.

Je Sparta momentálně k poražení?
Ano, navíc spoléháme hlavně na naše skvělé fandy, ti umí vytvořit báječnou kulisu. Víme, že Sparta má nějaké svoje problémy, nehraje v optimální formě, ale pořád je to Sparta - klub s největší tradicí a nejvíce získanými tituly.Hrozí největší nebezpečí od kanonýra Davida Lafaty?
Já se spíš zaměřuju na jednotlivé týmy jako celky. Ale ano, David umí dát gól z takřka každé pozice, je ohromně nebezpečný.

Souhlasíte s tím, že by to chtělo navázat na domácí výkony proti Plzni a Slavii?
Tak to každopádně. Obě utkání byla z naší strany dobrá, bohužel jsme z nich nezískali ani bod. Zápas musíme odjezdit, jinak to ani nejde. Fanoušci to od nás očekávají a my je nechceme zklamat. Zároveň už bychom nějaký ten bodík proti té silné trojce rádi uhráli. V pátek budeme mít poslední pokus, tedy samozřejmě v této sezóně (úsměv).

• Sobotní výsledky st. žáků
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem