Generální partner
Světlý režim
30. říjen 2019

4 z 6! Kvalifikační turnaje plné domácí radosti

První tři říjnové úterky a středy patřily na Kovoně celkem osmačtyřiceti týmům šesti kategorií, které bojovaly o postup na jarní finálové turnaje neoficiálního mistrovství republiky. Čtyři ze šesti týmů MFK využilo domácího prostředí!

Každá kategorie od U8 do U13 měla před sebou osm kvalifikací v různých městech České republiky. Šest kategorií, logicky tedy šest kvalifikačních turnajů Ondrášovka Cupu, přivítalo Sportovní centrum Kovona. Před startem vyřkl hlavní organizátor Tomáš Červenka z MFK Karviná přání v podobě čtyř postupů – to se nakonec přesně splnilo. „Jsme za to moc rádi, je to velký úspěch. Všichni se na finálové turnaje, které se budou hrát na jaře, těšíme,“ podotkl.

Mezi nejlepší postoupily týmy U9 (bližší info ZDE), U10 (bližší info ZDE), U11 (bližší info ZDE) a U13 (bližší info ZDE).


Na všech turnajích byl přítomen Grassroots trenér mládeže OFS Karviná Ondřej Hanzel, který také domácím pořadatelům pomáhal s bezproblémovým chodem všech kvalifikací. „Karviná nabídla kvalitní zázemí v podobě přírodní i umělé trávy. Kvalifikace Ondrášovka Cupu proto podle mě byly na správném místě. Moje poděkování patří všem trenérům osmačtyřiceti týmů za bezproblémový průběh kvalifikačních turnajů. Bylo by fajn, kdyby se tady povedlo pořádat finálový turnaj některé z kategorií,“ prohlásil Ondřej Hanzel.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii