Mlade talenty

Jan Laštůvka: Ten bod patří našim fanouškům

13.05.2017 | redakce
 

Jan Laštůvka: Ten bod patří našim fanouškům Muž zápasu dle hlasování fanoušků předstoupil před novináře spokojený. Aby ne, když brankář Jan Laštůvka svými zákroky položil základ k zisku jednoho bodu, který je pro nováčka soutěže velmi cenný.

 

Honzo, remízu se Spartou musíte brát všemi deseti, že ano?
Jasně, jsme spokojení. Spartě jsme byli rovnocenným soupeřem, podali jsme opravdu výborný výkon. 

V závěru jste lapil tutovku Zahustela. Tušil jste, kam vystřelí?
Bylo to padesát na padesát. Míč se k němu odrazil, já se natáhl a naštěstí mě trefil. Možná se k nám vrátilo štěstíčko, po těch zápasech s Plzní nebo Slavií.

Z tribuny se zdálo, že vaši spoluhráči po inkasovaném gólu ještě víc zabrali, souhlasíte?
Taky se mi zdálo. Pořád jsme hráli dopředu, fanoušci nás hnali do útoku a nakonec jsme to dokázali. Ten bod patří hlavně jim. Atmosféra byla fakt neskutečná!
Pomohl vám fakt, že jste si už v minulých zápasech zachovali prvoligovou příslušnost i pro další sezónu?
Asi jo. Nebylo se čeho bát a hlavně jsme nechtěli hrát jako v první půli na Slovácku. Je fajn, že jsme to zvládli i herně, sezóna se určitě bude jednoznačně hodnotit kladně. Ovšem máme před sebou ještě dvě kola. K oběma zbývajícím zápasům musíme přistoupit zodpovědně a nesmíme si to na závěr pokazit. To by byla hrozná škoda, což všichni víme. A kdybychom na to zapomněli, tak trenér Weber by nám to určitě připomněl (úsměv). 

• Sobotní výsledky st. žáků
před 2 dny - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem