Generální partner
Světlý režim
15. říjen 2011

Karel Kula: Spravedlivá remíza

Kouč Jihlavy Roman Pivarník byl po remíze 1:1 nespokojen s výkonem svého mužstva. Naopak hostující trenér Kula si cenil výkonu svého mužstva, potěšila ho především hra ve druhé půli.

Hlavní trenér Karviné Karel Kula byl spokojen především s druhým poločasem. "Jsem spokojen, v Jihlavě se nám nikdy nepodařilo bodovat. V prvním poločase byla naše hra rozpačitá, domácí nás dostali pod tlak a hrozili především ze standardních situací. Po změně stran jsme hráli podle mých představ, neustále se tlačili před branku Jihlavy a vyrovnávající gól byl vyústěním naší snahy. Podle mého názoru jsme uhráli spravedlivou remízu."

"Jihlava hrozila především z protiútoků, musím vyzdvihnout výkon Palečka, která nás podržel. Párkrát se na nás usmálo štěstí, ale my jsme mu šli naproti," řekl trenér Kula.

"Vyhrávali jsme většinu osobních soubojů, naše středová řada pracovala výborně. Těší mě, že jsme fyzicky výborně připraveni, protože jsme Jihlavu po této stránce přejeli. Soupeři scházela s přibývajícími minutami síla a nedařilo se mu udržet míč," poznamenal Karel Kula.

Kormidelník Karviné Kula byl spokojen s výkonem 19letého Olina Bartozela, který letos nastoupil v základní sestavě poprvé. "O šanci si řekl výkony v B mužstvu a na trénincích. Odehrál velice solidní utkání, na hřišti odvedl maximum a byl velice platný."

Hodnocení trenéra Vysočiny Jihlava Romana Pivarníka: "„Vstup do utkání jsme měli dobrý, ale musím hned na úvod říct, že nejsem spokojen s individuálními výkony. A k zápasu? Dnes byli hráči málo agresivní, prohrávali jsme souboje, i přesto jsme ale vedli. Herně se nám nedařilo, proto jsme se snažili vítězství vybojovat. Mrzí mě, že jsme neproměnili šance a o to víc, že jsme kolikrát ani netrefili bránu. Když srovnám předešlé čtyři vítězné zápasy, tak to nebylo dobré utkání. Sice jsme si vypracovali šance, ale neproměnili je a soupeř nás potrestal. Bohužel jsme inkasovali ze situace, na kterou jsem hráče upozorňoval.“

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo