Generální partner
Světlý režim
15. říjen 2011

Karel Kula: Spravedlivá remíza

Kouč Jihlavy Roman Pivarník byl po remíze 1:1 nespokojen s výkonem svého mužstva. Naopak hostující trenér Kula si cenil výkonu svého mužstva, potěšila ho především hra ve druhé půli.

Hlavní trenér Karviné Karel Kula byl spokojen především s druhým poločasem. "Jsem spokojen, v Jihlavě se nám nikdy nepodařilo bodovat. V prvním poločase byla naše hra rozpačitá, domácí nás dostali pod tlak a hrozili především ze standardních situací. Po změně stran jsme hráli podle mých představ, neustále se tlačili před branku Jihlavy a vyrovnávající gól byl vyústěním naší snahy. Podle mého názoru jsme uhráli spravedlivou remízu."

"Jihlava hrozila především z protiútoků, musím vyzdvihnout výkon Palečka, která nás podržel. Párkrát se na nás usmálo štěstí, ale my jsme mu šli naproti," řekl trenér Kula.

"Vyhrávali jsme většinu osobních soubojů, naše středová řada pracovala výborně. Těší mě, že jsme fyzicky výborně připraveni, protože jsme Jihlavu po této stránce přejeli. Soupeři scházela s přibývajícími minutami síla a nedařilo se mu udržet míč," poznamenal Karel Kula.

Kormidelník Karviné Kula byl spokojen s výkonem 19letého Olina Bartozela, který letos nastoupil v základní sestavě poprvé. "O šanci si řekl výkony v B mužstvu a na trénincích. Odehrál velice solidní utkání, na hřišti odvedl maximum a byl velice platný."

Hodnocení trenéra Vysočiny Jihlava Romana Pivarníka: "„Vstup do utkání jsme měli dobrý, ale musím hned na úvod říct, že nejsem spokojen s individuálními výkony. A k zápasu? Dnes byli hráči málo agresivní, prohrávali jsme souboje, i přesto jsme ale vedli. Herně se nám nedařilo, proto jsme se snažili vítězství vybojovat. Mrzí mě, že jsme neproměnili šance a o to víc, že jsme kolikrát ani netrefili bránu. Když srovnám předešlé čtyři vítězné zápasy, tak to nebylo dobré utkání. Sice jsme si vypracovali šance, ale neproměnili je a soupeř nás potrestal. Bohužel jsme inkasovali ze situace, na kterou jsem hráče upozorňoval.“

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo