Generální partner
Světlý režim
29. květen 2016

Snajpr Pospěch: Ten pohár jsme chtěli!

Jestliže minule Jan Hošek rozhodl o postupu, tak tentokrát mašina na střílení gólů v osobě Zbyňka Pospěcha dala celé sezóně zlatou tečku. Dva góly ve Varnsdorfu notně pomohly k celkovému triumfu ve FNL. Sezóna snů skončila nejlépe, jak mohla!

Jaké jsou bezprostřední pocity?
Skvělé, vždyť jsme mistři. Odjížděli jsme do Varnsdorfu s cílem vyhrát, i když to bylo v týdnu po prvních oslavách trochu náročnější. Ale hned ve středu trenér zavelel, že se o ten pohár popereme. Chtěli jsme ho získat a povedlo se. Ukázali jsme velkou sílu! Mám radost i za kluky, přeci jen já už jsem toho ve fotbale dost zažil, ale pro některé to je poprvé.

Hrálo se převážně ofenzivně, padlo hned pět gólů. Čekal jste to?
Ale jo. My jsme si svůj cíl splnili už minulý týden a Varnsdorf se chtěl doma se sezónou rozloučit důstojně a s bodovým ziskem. Takže tolik gólů mě osobně ani nepřekvapilo.

Věřili jste až do konce, že byste mohli vstřelit ten rozhodující zlatý gól?
Hráli jsme celkově dobře a možná se k nám přiklonilo i v závěru štěstí. Ale za tu snahu a úsilí po celou sezónu si to kluci zasloužili!

A vy jste si to také zasloužil, ne?
Já jen za jarní část, protože jsem přišel v zimě (úsměv).

V závěru sezóny jste se dostal do velké střelecké pohody. Nemrzí vás, že už je konec?
Možná trochu jo! Každopádně jsem rád, že se to zrovna mně podařilo rozhodnout. Vždyť kvůli střílení gólů jsem tady do Karviné v zimě šel. Vedení klubu i trenér si mě proto vybralo! Myslím si, že můžeme být ohromně spokojení.

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii