Generální partner
Světlý režim
28. srpen 2015

V sobotu MOL Cup v Ostravě s Vítkovicemi

Souboj třetiligového s druholigovým týmem bude k vidění na nově zrekonstruovaném stadionu v moravské části Ostravy v sobotu od 17 hodin. Vítěz zápasu pojede do Rýmařova, který vyřadil ve čtvrtek vyřadil prvoligový Baník Ostrava.

S hráči, kteří v posledních zápasech nebyli tak vytížení, ale s jasným cílem postoupit. Tak vstoupí do druhého kola MOL Cupu (v prvním se pohár ještě jmenoval Pohár FAČR) svěřenci Jozefa Webera. „Matěj Fiala, Václav Juřena nebo Erik Puchel určitě nastoupí od začátku. Samozřejmě chceme postoupit a zahrát si s Baníkem,“ řekl ve čtvrtek trenér Weber.

To ještě nevěděl, že Baník si uřízne u divizního nováčka z Rýmařova obrovskou ostudu. Po porážce 3:4 totiž v poháru skončil a dál jde Jiskra, která tak čeká na lepšího z tohoto zápasu mezi Karvinou a Vítkovicemi.

Ambiciózní nováček MSFL, který před sezónou výrazně posílil, rozhodně nebude pro Karvinou snadnou kořistí. V týmu najdeme hodně zajímavá jména - například exkarvinské hráče Vladimíra Mišinského, Ondřeje Cvernu Adama Tarabu či Petra Wojnara. Kvalita je podpořená také Zbyňkem Musiolem. „Zápas si chceme užít. Karviná je favorit, od ní se čeká, že vyhraje,“ podotkl Wojnar, který v Karviné strávil půl roku v sezóně 2012/2013.

Utkání 2. kola MOL Cupu MFK Vítkovice – MFK OKD Karviná startuje v sobotu 29. srpna v 17 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Jan Machálek. 

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo