Generální partner
Světlý režim
8. červenec 2017

Jozef Weber: Takhle se o místo v sestavě nebojuje

Po utkání s Opavou spílal na špatný výkon z druhé části hry. Karvinští nehráli dobře, naopak druholigový soupeř určoval tempo hry. Trenér Jozef Weber nemohl být po sobotním poledni vůbec spokojený.

S předvedeným výkonem asi nemůžete spokojený, že ano?
Máte pravdu, i když první poločas nebyl špatný. Z obou stran to bylo moc hezké, hrálo se nahoru dolů, byly tam i šance. Bohužel jsme proměnili pouze jednu a naopak už poněkolikáté jsme velmi lacině inkasovali . Ale presink a získávání balonů bylo v pořádku. Druhá půlka ovšem byla špatná. Pokud měli někteří kluci zabojovat o místo v sestavě, tak toho tedy příliš neukázali. Takovou hrou se o místo nebojuje. Nefungovala nám organizace hry a Opava chodila častokrát do brejků.

Budete z toho vyvozovat nějaké důsledky?
Takhle bych to nenazýval. Chtěl jsem vidět, kterým hráčům dám v dalším průběhu přípravy větší šanci porvat se o místo, ale kluci to vyřešili za mě. Je také ještě možné, že někdo přijde!

Jaká je situace ohledně testovaných hráčů. Odcestuje některý z nich v pondělí na herní soustředění do Terchové?
Uvidíme, ortel padne během víkendu.

Počítáte s tím, že s vámi v pondělí odcestuje také nová posila na brankářském postu?
Mělo by se tak stát, ale dokud ho neuvidím na stadionu nebo v autobuse, tak bych to nechtěl víc rozebírat.

Ve 33. minutě jste musel vystřídat Benjamina Čoliće kvůli zranění. Je to vážné?
Musíme teprve zjistit, co se mu vlastně stalo. Je to ale velká škoda. Říkám na rovinu, že pokud by se nemohl v pondělí zapojit do tréninkového procesu, tak by nemělo cenu v testech pokračovat.

Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii