Generální partner
Světlý režim
9. červenec 2017

Nebylo to vůbec ono, potvrdil Jan Kalabiška

Aktuálně nejlepší karvinský střelec letní přípravy se cítí stejně jako ostatní spoluhráči dost unavený a vyhlíží pondělní odjezd na soustředění, kde se budou ladit především herní věci.

Důraznější a aktivnější. Taková byla takřka po celý zápas, podle slov Jana Kalabišky, druholigová Opava v sobotním dopoledním utkání v Kravařích. „Nám ten zápas moc nevyšel, přestože jsme šli do vedení. Ale během patnácti minut soupeř skóre dvěma góly otočil. Zbytečně inkasujeme a je obtížné to otáčet v přípravě, kdy ještě máme těžší nohy. Příprava je dost tvrdá,“ tvrdí aktuálně třígólový karvinský letní střelec.Dva góly vstřelil ve středu Sosnowci, v sobotu přidal další. „Dá se říct, že všechny góly byly celkem jednoduché. Vypíchl bych spíš dobrý výběr místa. Kéž by se to ke mně takhle odráželo i v lize. Už jsem to zažil na Slovensku a bylo to fajn,“ usmál se nejlepší kanonýr slovenské ligy ze sezóny 2014/2015 v dresu Senice, který by už jako kmenový hráč MFK Karviná rád pomohl k druhé poklidné sezóně mezi elitou.

V pondělí se celý tým přesouvá na Slovensko, kde absolvuje herní soustředění. Trenérský štáb zřejmě ubere na intenzitě a začnou se ladit herní věci včetně karvinské zbraně, kterými jsou standardní situace. „Od toho herní soustředění je. Věřím, že se různými nácviky dobře připravíme na sezónu a budeme působit svěžejším dojmem. Proti Opavě to fakt nebylo ono,“ dodal Jan Kalabiška po porážce 1:3 od finalisty MOL Cupu.   

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo