Generální partner
Světlý režim
9. červenec 2017

Nebylo to vůbec ono, potvrdil Jan Kalabiška

Aktuálně nejlepší karvinský střelec letní přípravy se cítí stejně jako ostatní spoluhráči dost unavený a vyhlíží pondělní odjezd na soustředění, kde se budou ladit především herní věci.

Důraznější a aktivnější. Taková byla takřka po celý zápas, podle slov Jana Kalabišky, druholigová Opava v sobotním dopoledním utkání v Kravařích. „Nám ten zápas moc nevyšel, přestože jsme šli do vedení. Ale během patnácti minut soupeř skóre dvěma góly otočil. Zbytečně inkasujeme a je obtížné to otáčet v přípravě, kdy ještě máme těžší nohy. Příprava je dost tvrdá,“ tvrdí aktuálně třígólový karvinský letní střelec.Dva góly vstřelil ve středu Sosnowci, v sobotu přidal další. „Dá se říct, že všechny góly byly celkem jednoduché. Vypíchl bych spíš dobrý výběr místa. Kéž by se to ke mně takhle odráželo i v lize. Už jsem to zažil na Slovensku a bylo to fajn,“ usmál se nejlepší kanonýr slovenské ligy ze sezóny 2014/2015 v dresu Senice, který by už jako kmenový hráč MFK Karviná rád pomohl k druhé poklidné sezóně mezi elitou.

V pondělí se celý tým přesouvá na Slovensko, kde absolvuje herní soustředění. Trenérský štáb zřejmě ubere na intenzitě a začnou se ladit herní věci včetně karvinské zbraně, kterými jsou standardní situace. „Od toho herní soustředění je. Věřím, že se různými nácviky dobře připravíme na sezónu a budeme působit svěžejším dojmem. Proti Opavě to fakt nebylo ono,“ dodal Jan Kalabiška po porážce 1:3 od finalisty MOL Cupu.   

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii