Generální partner
Světlý režim
Josef Hoffmann #2
2

Josef
HOFFMANN

Narozen: 19.11.1978
Výška: 179 cm
Váha: 76 kg
Post: obránce

Národnost: Česká
Přišel z: SK Kladno
Kariéra: Dukla Hranice, Sigma Olomouc, Ostrava, Mladá Boleslav, Viktoria Žižkov, SK Kladno

Charakteristika:

Obránce Josef Hoffmann má za sebou bohatou kariéru, během které dokonce slavil mistrovský titul s ostravským Baníkem, se kterým bude navždy spojován. Na Bazalech strávil většinu své profesionální kariéry. Odchovanec fotbalu v Hranicích odehrál v Baníku s přestávkami sedm sezón a byl také u mistrovského titulu v sezoně 2003/2004.

Důrazný obránce mimoto působil na hostováních v Mladé Boleslavi nebo Viktorii Žižkov. V červenci 2005 byl prodán do Kladna, ale i přesto další dvě sezony strávil na hostování v Baníku, ale poslední půlrok kvůli zdravotním problémům vynechal. V červenci 2007 si jej Kladno stahuje zpět.

O rok později přestupuje do Karviné, kde se ihned zabydluje v obraně. Během svého působení v karvinském celku podává vyrovnané výkony. Hoffmann je důrazný defenzivní univerzál s výborným taktickým myšlením.

Články o hráči

Další články
Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo